O NÁS

OXY ZÓNA MARTIN

OXYZONA MARTIN

V OXYZONA - hyperbarickom centre sa snažíme urobiť to najlepšie pre Vaše zdravie.

Poskytnúť Vám kvalitné služby a terapie, ktoré Vám pomôžu pri rôznych diagnózach, ťažko hojacich sa ranách, poúrazových stavoch, športových zraneniach a fyzickom či pracovnom vyťažení.

Kyslík nie je iba plyn, je to náš život.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu.

REFERENCIE

Jaroslav 45 r.

Odporúčam. Super prístup,komora veľmi pohodlná a to najpodstatnejšie že za dva týždne má postavila na nohy. Deväť mesiacov som pn. po kovide, nevedel som ani chodiť iba ležať a spať teraz fungujem ako pred tým. Bol som tu na odporúčanie pneumologa. Ďakujem a ODPORÚČAM.

NAŠE SLUŽBY
LIEČBA DIAGÓZ

Aplikácia hyperbarickej oxygenoterapie po mozgovej príhode dokáže zlepšiť dodávku kyslíka do postihnutej oblasti mozgu, kde je prietok krvi zastavený, alebo výrazne obmedzený a zabrániť tým ďalšiemu poškodeniu
mozgovej bunky. Táto terapia môže byť účinná aj po niekoľkých rokoch po prekonaní mozgového infarktu.Pomáha tiež pacientom s Parkinsonovou chorobou, detskou mozgovou obrnou, syndrómom diabetickej nohy.

PRE ŠPORTOVCOV

Oxygenoterapia podporí Vašu bunkovú aktivitu, tvorbu ATP vo svaloch, redukuje únavu a výrazne skracuje čas potrebný na regeneráciu. Zvyšuje výkonnosť a vytrvalosť až o 25%. Je využívaná profesionálnymi
športovcami pre jej priaznivé účinky a schopnosť rýchlejšej regenerácie po fyzickom výkone, či športových zraneniach svalov, kĺbov a šliach.

RELAX

Relaxačné účinky kyslíkovej terapie oceníte aj v prípade, ak nemáte zdravotné ťažkosti, no chcete sa cítiť lepšie a svojmu telu dopriať poriadnu dávku kyslíka. Terapia zabezpečí vyšší prísun kyslíka do mozgu, čím sa zlepší Vaša koncentrácia a produktivita. Pomáha nadobudnúť energiu, znížiť hladinu stresu, či dokonca lepšie spať. Je odporúčaná osobám pracujúcim pod vplyvom stresu a psychického napätia.

CENNÍK NAŠICH TERAPII

TOP